trojmiasto.repertuary.pl
Film

Sąsiedzi 2

Bad Neighbours 2
Reżyseria: Nicholas Stoller

Repertuar filmu "Sąsiedzi 2" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Sąsiedzi 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sąsiedzi 2
Tytuł oryginalny: Bad Neighbours 2
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: komedia
Premiera: 13 maja 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Zac Efron, Seth Rogen, Rose Byrne

Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz, Ike Barinholz i Dave Franco w kontynuacji największego komediowego przeboju 2014 roku – „Sąsiedzi 2”.
Na ekranie ponownie zobaczymy gwiazdy pierwszej części – Setha Rogena, Zaca Efrona i Rose Byrne, do których dołączyła Chloë Grace Moretz. Reżyserem obrazu jest Nicholas Stoller, autorami scenariusza team składający się z: Andrew Jaya Cohena, Brandana O’Briena, Nicholasa Stollera, Evana Goldberga i Setha Rogena. Za produkcję odpowiadają Seth Rogen, Evan Goldberg i James Weaver. Producentami wykonawczymi są: Nathan Kahane, Joe Drake, Ted Gidlow, Andrew Jay Dohen i Bernard O’Brien.

A więc stało się! Mac (Rogen) i Kelly (Byrne) Radnerowie właśnie zdecydowali się na ostateczny krok w dorosłość – dom na przedmieściach. Spodziewają się drugiego dziecka i wiedzą, że mieszkanie w mieście nie będzie szczególnie korzystne dla dzieci. Dlatego zdecydowali się na sprzedaż domu, którego sąsiedztwo dało im swego czasu mocno popalić. I kiedy już podpisali dokumenty z nowymi właścicielami, sąsiedzki koszmar powraca… a nowi posiadacze domu mają miesiąc, by móc wycofać się z decyzji… Opuszczony dom w sąsiedztwie zostaje zamieszkany przez… żeńskie zgromadzenie studentek. Ale jeśli ktoś pomyślałby, że po tym, co zgotowali Radnerom studenci, z Teddym Sandersem (Efron) na czele, nic już nie zaskoczy małżonków, jest w wielkim błędzie. Te dziewczęta nie mają żadnych granic!
Zmęczone restrykcyjnymi wymogami żeńskich akademików dziewczęta z Kappa Nu postanawiają wynająć dom i same założyć akademik, w którym będą mogły robić to, na co naprawdę mają ochotę. A mają ochotę na wieczną imprezę, niekontrolowany odlot i wszystko, co zakazane. Na ich czele stoją Shelby (Moretz), Beth (Liersey Clemons) i Nora (Beanie Feldstein).
Ku przerażeniu Radnerów, pozbawione wszelkich hamulców dziewczęta rozpoczynają niekończącą się zabawę. Ale dziewczyny z Kappa Nu nie wiedzą jednego. Że Radnerowie mają po swojej stronie tajną broń – przystojniaka Teddy’ego Sandersa. Z pewnością jednak nie poddadzą się bez walki. Może nawet wojny…


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 2 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Sąsiedzi 2

Wasze opinie

Natalia 28. czerwca 2016, 4:37

Fajny film, trochę powtórka z pierwszej część ale lubie ten rubaszny humor scenarzystów :-) napewno jeszcze obejrze jak zdąże;-)

jacyk 23. maja 2016, 12:23

słaba komedia

Zawiedziona 16. maja 2016, 19:57

Jedynka była zabawna, z dwójką nie wyszło. Nudy i brak pomysłu. Strata czasu i pieniędzy.

Dodaj nowy komentarz Sąsiedzi 2

Twoja opinia o filmie: