trojmiasto.repertuary.pl
Film

Sąsiedzi

Neighbors
Reżyseria: Nicholas Stoller

Repertuar filmu "Sąsiedzi" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Sąsiedzi" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Sąsiedzi
Tytuł oryginalny: Neighbors
Czas trwania: 96 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: komedia
Premiera: 9 maja 2014
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Rose Byrne, Seth Rogen, Zac Efron

SETH ROGEN (To już jest koniec, Pół na pół), ZAC EFRON (Szczęściarz, Ten niezręczny moment), ROSE BYRNE (Druhny, Naznaczony) oraz reżyser NICHOLAS STOLLER (Chłopaki też płaczą, Idol z piekła rodem) połączyli siły na planie filmu Sąsiedzi, komedii opowiadającej historię młodej pary z dzieckiem zmuszonej do zamieszkania w sąsiedztwie studenckiego bractwa.
Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Rogen) i Kelly Radner (Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu..
Kiedy Mac i Kelly odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się epicka sąsiedzka wojna.


Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 6 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Sąsiedzi

Wasze opinie

Ola 21. maja 2014, 16:53

Kiepski, oj, kiepski. Wybraliśmy się w ciemno i zawód totalny. Polecany jedynie na piątkowy wieczór z kumplami (ale na dvd, na kino szkoda kasy).

Kama 17. maja 2014, 22:07

rzeczywiście kiepska i nieco przerażająca komedia

Slasher 11. maja 2014, 11:47

Osobiście totalnie się zawiodłem. Trailer genialny ale w kinie z dziewczyną zasypialiśmy na zmianę. Beznadziejne, długie, totalnie nic nie wnoszące dialogi. Kretyńskie sceny, w których naprawdę nie było nic śmiesznego. Budziliśmy się tylko przy kilku fajnych kawałkach i momentach wybuchów poduszek powietrznych założony w dziwnych miejscach przez studentów. Ogólnie nie polecam. Projekt X czy American Pie przy tym, to cudy imprezowego kina.

Dodaj nowy komentarz Sąsiedzi

Twoja opinia o filmie: