trojmiasto.repertuary.pl
Film

Serce nie sługa


Reżyseria: Filip Zylber

Repertuar filmu "Serce nie sługa" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "Serce nie sługa" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Serce nie sługa
Tytuł oryginalny: Serce nie sługa
Produkcja: Polska , 2018
Gatunek: komedia / familijny / romans
Premiera: 5 października 2018
Dystrybutor filmu: Mówi Serwis

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała, Magdalena Różczka

Serce nie sługa – film inspirowany prawdziwą miłością

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip - główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny „Piotruś Pan” i łamacz damskich serc. Po kolejnej, upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim - czy może trwa wiecznie?


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 27 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Serce nie sługa on IMDb

Trailer filmu: Serce nie sługa

Wasze opinie

dromar 24. października 2018, 20:23

Jestem pod wrażeniem. Dawno nie byłem na dobrym filmie, a ten jest naprawdę taki, jak powinien być... daje do myslenia, fajne dobre, nawet czasami bardzo dobre dialogi, luźna, bez napinania gra aktorska, świetna muzyka... I mądre przesłanie, że nic naprawdę nie jest nam dane na zawsze... Wzruszający, ale w sumie optymistyczny... Upodabniam sie do głównego bohatera, też miałem powodzenie, ale jeszcze nie trafiłem na prawdziwą miłość... Optymistyczny film i co ważne pokreślenia, można śmiało iść z pociachami na seans, nie ma żadnych wulgaryzmów i niecenzuralnych słów... można ? ;)

Justyna 24. października 2018, 17:16

Na początku film wydaje się głupkowatą komedią, ale później miłym a nawet wzruszającym zaskoczeniem. Warto zobaczyć! Gra aktorska Pawła Domagały poprostu genialna!

Stokrotka 19. października 2018, 12:21

Kolejny (w ostatnim czasie)dobry polski film. Nie jest to "głupia" komedyjka. Film z zaskakującym zakończeniem, dający do myślenia ... przemyślenia wielu spraw.

e ;) 10. października 2018, 10:16

Cóż,obsada niezła, ale na koniec okazuje się że to melodramat bardziej niż komedia romantyczna....,trochę rozwlekła na dodatek,w środku mało nie przysnełam ;)

JoteS 8. października 2018, 8:36

Nie sugerujcie się obsadą. Jak widać żądza pieniądza nadal zbiera swoje żniwo...

Dodaj nowy komentarz Serce nie sługa

Twoja opinia o filmie: