|

Wasze hity

  1. John Wick 4
  2. Wieloryb
  3. Duchy inisherin
  4. Kot w butach. Ostatnie...
  5. Pokolenie Ikea
  6. Ant-Man i Osa: Kwantom...
  7. Wszystko wszędzie nara...
  8. Maraton Strachu
  9. Ogliki

W ukryciu


Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński

Repertuar filmu "W ukryciu" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "W ukryciu" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu W ukryciu

Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Polska , 2013
Premiera: 26 grudnia 2013
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Obsada: Julia Pogrebińska, Magdalena Boczarska, Tomasz Kot

Thriller erotyczny "W ukryciu" w reż. Jana Kidawy-Błońskiego to opowieść o tym jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Intensywna, pełna napięcia i erotyki relacja dwóch kobiet, chwilami dławi w gardle, bezwstydnie wywołuje gęsią skórkę na ciele. Kobiecość w każdym kadrze!
Radom lata 40.. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zaczyna interesować się niechcianym gościem. Między kobietami wytwarza się silna więź erotyczna. Skazane przez los na samotność, spragnione miłości wpadają w sidła wcześniej nieznanych emocji. To opowieść o tym, jak daleko człowiek jest się w stanie posunąć dla miłości, która potrafi stać się obsesją, a nawet skłonić do zbrodni. Janka z kruchej i strachliwej kobiety na oczach widza przeistacza się w silną, gotową do walki o miłość kobietę. Dopuszcza się kłamstw, więzi Ester w swoim domu utrzymując, że nadal trwa wojna, więc ta musi pozostać w ukryciu.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 211 razy. | Oceń film

Trailer filmu: W ukryciu

Wasze opinie

Ed 9. stycznia 2014, 21:51

Film bardzo dobry , świetnie zrealizowany, trzyma cały czas w napięciu. Zgodzę się że erotyka nie dominuje w tym filmie , wg mnie pokazuje raczej jak tragiczne zdarzenia typu wojna potrafią ektremalnie wypaczyć ludzkie uczucia. Aktorzy spisali się na medal a role męskie są równie dobre jak kobiece. Bardzo polecam jako nie lekką ale bardzo dobrą rozrywkę.

Iwona 28. grudnia 2013, 19:36

Super film.. Bardzo dynamiczna akcja, trzyma w napięciu. Erotykim bym go nie nazwała na pewno, zdecydoanie jest to thriller. Magdalena Boczarska zagrała świetnie. Polecam, warto zobaczyć.

Ja_cool 28. grudnia 2013, 9:27

Film nawet OK. Ale ciężko się go odbiera. Można było jeszcze trochę nad nim popracować. Stwierdzenie, że jest pełen erotyki i kobiecości jest mocno przesadzone. Nie czuć klimatu filmów tego gatunku (chociażby "BEZ WSTYDU"). Pozytywy: świetna gra Magdaleny Boczarskiej, gra i uroda;-) Julii Pogrebińskiej. Szkoda, że tak krótko grał Krzysztof Stroiński i trochę mało Tomasz Kot no, ale taki był scenariusz. Za całokształt: 6/10.
p.s.
W pierwszych kadrach widać chodniki z kostki wibroprasowanej;-)

Dodaj nowy komentarz W ukryciu

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

24 marca
17 marca
10 marca

Zapowiedzi

31 marca
5 kwietnia
12 kwietnia
14 kwietnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin