trojmiasto.repertuary.pl
Profil

Profil: kubowa1

Komentarze do filmów:

Jazda Kornik, 11. sierpnia 2006 godz. 17:36

Najlepszy !!
najlepszy film jaki w zyciu widziałam ;) Polecam !!!

Auta korniczek, 6. sierpnia 2006 godz. 14:01

Sympatyczny
Sympatyczna bajeczka :)

Miłość na zamówienie korniczek, 6. sierpnia 2006 godz. 13:59

Całkiem sympatyczny filmik :)
Kolejna romantyczna komedia ;) Jeśli ktoś lubi poprzytulać się w kinie, albo posiedzieć z paczką chipsów przed kompem, to warto sobie obejrzeć ten filmik :) Bez rewelacji - ale kto by się spodziewał rewelacji po amerykańskich komediach romantycznych? ;)

Wzgórza mają oczy korniczek, 6. sierpnia 2006 godz. 13:56

straszny
Film po prostu - straszny !!! Makabryczny , wstrętny, obleśny !! Przy scenie gwałtu przez ochydnego stwora z poowykrzywianą twarzą miałam serdecznie dość !! To już nawet nie był horror, to była jakaś szmata a nie film ;)

Wzgórza mają oczy kubowa1, 6. sierpnia 2006 godz. 13:56

straszny
Film po prostu - straszny !!! Makabryczny , wstrętny, obleśny !! Przy scenie gwałtu przez ochydnego stwora z poowykrzywianą twarzą miałam serdecznie dość !! To już nawet nie był horror, to była jakaś szmata a nie film ;)

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka korniczek, 6. sierpnia 2006 godz. 13:51

kiszka
Mhmm film zdecydowanie nie poruszył żadnej ze strun ... kiepsko, rzecz ujmując najprościej. Nie znoszę niedokończonych części , które każą czekac na zakończenie kolejny rok ( premiera piratów part 3 dopiero w 2007 roku) .. koszmarne zepsucie calego pirackiego wątku .. nie polecam , warto oglądnąc na DVD , za 5 zł w wypożyczelni ;)

Superman: Powrót Natalka, 6. sierpnia 2006 godz. 07:29

Bleee
Spałam oglądając ten film , koszmarek !!!! Nudny, nudny, nudny !!! Supermen z loczkiem wymiatał ;) Poważnie !! jedyny plus to czas trwania: ponad 2 godziny, wiec nie zal bylo kasy na bilet ;) Ale generalnie nie polecam , zbyt nudny, zbyt romantyczny, zbyt przerysowany .

Wzgórza mają oczy Korniczek, 16. lipca 2006 godz. 10:50

Błee
Zdecydowanie nie polcam, kiepska fabuła i do tego obrzydliwie sie potem rozkreca, a scena gwałtu laski przez jakiegoś zmasakrowanego gostka o powykręcanej na wszystkie strony twarzy sprawilo ze wyłłaczylam film - nie polecam !!

Jazda korniczek, 22. maja 2006 godz. 10:35

Super !!
Naprawde świetny film, jesli ktoś się nastawia na kino akcji/sensacje/thiler/romans to absolutnie nie jest to tego rodzaju kino. Film zobaczyłam na krakowskim enemefie o wiele mówiącym tytule : NOC SENSU Życia. I taki własnie był ten film, o ludziach szukających swojej drogi, jakiegos sensu. I do tego świetna muzyczka, naprawdę gorąco polecam !! Jeden z lapszych filmów jakie widziałam ostatnio.