|

Wasze hity

  1. Strażnicy Galaktyki: V...
  2. Egzorcysta papieża
  3. Mała Syrenka

Profil: striped_kasia

Komentarze do filmów:


jo ho ho i bultelka rumu :)
film nie jest ambitny, to trzeba przyznać, ale nikt się chyba w nim tego nie doszukiwał bo i po co :) fabuła jest zawiła i momentami urywa się w najmniej oczekiwanym momencie, co może sprawić, ze się w niej zagubimy :P druga część jest bardziej mroczna i tajemnicza. rozwija się wiele nowych wątków, niektóre tylko po to, by trochę namieszać :D ale.........
Johnny Depp, Johnny Depp i jeszcze raz Johnny Depp!
ten człowiek sam w sobie jest filmem! gdyby powycinać wszystkie sceny,w których on nie występuje, to i tak byłoby śmiesznie, zawadiacko i niezwykle ciekawie :)
zastrzeżenie mam tylko co do "boskiego Orlando"- ten człowiek to kupa drewna!!!! nie lepiej prezentuje się Keira, ale ona przynajmniej jakoś wygląda :P dwie kreacje na które warto zwrócić uwagę to Stellan Skarsgaard i Bill Nighy, czyli stary Turner i Davey Jones- są naprawdę dobrzy!
ogólnie jest to lekkie kino rozrywkowe, chwilami mocno bez sensu, ale i to to chodzi. filmy rozrywkowe są jak słodycze- nie muszą, wręcz nie mogą mieć sensu, bo inaczej nie byłyby takie słodkie (morał z innego filmu Deppa- Charlie i fabryka czekolady :P )

Rozpustnik 4. lipca 2006, 21:22 striped_kasia

cóż....
chyba najgorszy film z Johnnym Deppem, jaki widziałam... ten aktor ratuje swoją kreacją cały film, który, lekko mówiąc, nie grzeszy szeroko pojętą urodą (od wizualnej poprzez scenariuszową i wykonawczą)
rola pasowała do niego jak ulał, ale mimo jego wysiłków(stworzenie całkiem wiarygodnej kreacji) film jest po prostu nudny.
jedyne, co mogę powiedzieć dobrego, to właśnie doskonałe dopasowanie odtwórcy do roli. uśmieszek Deppa idealnie wpasowuje się w rozpustnicze emploi tegoż :)

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

26 maja
19 maja
12 maja

Zapowiedzi

2 czerwca
9 czerwca
16 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin