trojmiasto.repertuary.pl
Profil

Profil: maggiee007

Komentarze do filmów:

Ultimatum Bourne'a maggiee007, 8. października 2007 godz. 11:49

polecam na kazdy wieczor
Równie dobry jak dwie poprzednie części.Trzyma w napięciu przez cały czas. Jedynym minusem dla widza są ujęcia kręcone trzęsącą się kamerą, z których nie wiele widać. Trzecia część dopełnia całośi Bourne'a w sposób doskonały, zataczając krąg.Polecam z największą przyjemnością. Nie będziecie się nudzić.

Słaby punkt maggiee007, 4. września 2007 godz. 11:51

godny polecenia
Fenomenalna rola Ryana Goslinga trudno się nie zgodzić. Świetnie napisany scenariusz. Polecam gorąco na miły wieczór. Jedyny minus jest taki, że początkowo akcja rozwija się bardzo wolno powodując niemalże senność u widza.W miarę rozwoju akcji zainteresowanie się wzmaga sięgając punktu kulminacyjnego w odpowiednim momencie ;) Dobry naprawdę warto.

Krew jak czekolada maggiee007, 28. kwietnia 2007 godz. 00:23

bardzo dobry
Film troche zaskakujący. Klasyfikowany na pograniczu horroru znacznie odbiega od klasyków gatunku. Mocno rozwiniety, wzruszający wątek o miłości. Pokazuje jak daleko można się posunąc aby ukryć swoja tajemnicę. Bardzo dobry, choć troszeczke bajkowy, pozwala działać wyobraźni. POLECAM na każdy wieczor.

Piła III maggiee007, 11. stycznia 2007 godz. 12:29

doskonały film, który warto obejrzeć
Piła 3 jest w pełni godną następczynią dwóch poprzednich części. Brawurowa akcja i zaskakujące zakończenie.Przestrzegam jednak, że film obfituje w wiele drastycznych i krwawych scen.Piła 3 wiele wyjaśnia i odpowiada na zagadkowe pytania z poprzednich części. Polecam tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Naprawdę nie będziecie żałować:))