|

Wasze hity

  1. Truflarze
  2. Diuna
  3. Dom Gucci
  4. Spider-Man: Bez drogi ...
  5. Matrix Zmartwychwstani...
  6. Gierek
  7. W 80 dni dookoła świat...
  8. Hiszpański romans
  9. Dziewczyny z Dubaju
KEI

Profil: RAFI1984

Komentarze do filmów:

Matrix Rewolucje 6. grudnia 2003, 22:32 Pamel

Ech... trche szkoda.
No cóż z Matrixem to ten film ma już niewiele wspólnego. W porównaniu z pierwszą częścią treści w zasadzie żandnej. Niektóre wypowiedzi są wręcz żałośnie śmieszne, np. "Wyjdę z tego" BUHAHAHA!!! Ostateczny pojedynek Neo "lekko" przesadzony nawet jak na matrix. Natomiast bitwa o Zion zrekompensowała całą resztę. Niesamowite wrażenia. ALE nie na tym polega matrix, żeby pokazywać co są warci spece od efektów specjalnych. ;D 6/10 I jeszcze szkoda Neo, bo z fajnego bohatera zrobił się nadętym bufonem (ale to taka prywatna opinia)

Tożsamość 30. października 2003, 20:54 RAFI1984

Uff, mocna rzecz...
Bardzo zakrecony. Przyznam, że musiałem sie sporo nagłowić, żeby się połapać pod koniec o co biega. :) Świetny, choć nie polecam oglądać dwa razy, bo wychodza niedociągnięcia. [...] Poza tym wszystko ma logiczną ciągłość. :D Polecam!


Najlepszy z gatunku!
Moim zdaniem niewiele, ale jednak lepszy od "Wyspy skarbów". Nie próbuje udawać filmu, którym nie jest i za to go cenie! Fantastyczna przygoda, niesamowita muzyka i zdjecia to niewątpliwie atuty tego filmu. No i kupa śmiechu (Widelec jest wypas!:D) To wszystko zezwala na przymknięcie oka na niektóre rzeczy. Świetna rozrywka! 10/10

Czas Apokalipsy. Powrót 14. sierpnia 2003, 18:03 Pamel

Niesamowity...
Naprawde! Brak mi słów! Dźwiek i muzyka rozbrajaja. Nie ogladalem pierwotnej wersji, wiec nie wiem, czy ta jest lepsza, ale moim zdaniem jest to najlepszy film o wojnie w Witnamie! Nawet "Pluton" odpada.

Terminator 3: Bunt maszyn 12. sierpnia 2003, 19:15 Pamel

BUHAHAHA!!!
Poszedłem, a tu taaaaka lipa. Jak to miało zachować klimat T1 i T2 to chyba coś się im pomerdało. A najbardziej drażnił mnie przejaskrawiony na siłe temat ludzkie życie, a przeznaczenie. No i oczywiście zakończenie... Kupa śmiechu!!! Koniec świata!!! Myślałem, że się zapomnę!!! Daję 5, ale tylko ze wzgledu na: pościg (bije matrixowy), trzecią rękę pana policjanta, baaaaaaardzo ładna panią terminator :)) i kilka fajnych tekstów oraz śmiesznych momentów. Ogólnie nie jest beznadziejny, ale jak na T3 to spodziewałem sie czegoś dużo, dużo lepszego...

Equilibrium 12. sierpnia 2003, 18:33 Pamel

Respekt...
Pomysł fantastyczny! Rodem z Roku1984! Wciągająca wizja przyszłości. Bale gra świetnie! Muzyka oszałamiająca! I przynajmniej nikt nie lata, nikt nie biega innym po głowach i nikt nie przeskakuje 100-metrowych przepaści miedzy wieżowcami!!! A najbardziej cenię go za to, że nie ma w nim nawet słowa o przeznaczeniu, co jest obecnie rzadkoscią w tego typu filmach!!! A jeśli ktoś uważa, że "Equilibrium" jest podobny do "Matrixa", to na tej samej zasadzie ja mogę stwierdzić, że "Terminator3" jest podobny do "Matrixa". I gratuluję temu komuś umiejętności odnajdywania w filmie czegoś więcej niż tylko akcji!!!

Matrix Reaktywacja 2. czerwca 2003, 13:04 Pamel

Lepszy nie mógł być!
Jest świetny! Nie można było lepiej kontynułować pierwszej części, niż tak. Odpowiada na pytania z pierwszej i zadaje jeszcze wiecej... Ale trzeba zobaczyć dwa razy, żeby wszystko zrozumieć!

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

21 stycznia
14 stycznia
7 stycznia
5 stycznia

Zapowiedzi

28 stycznia
4 lutego
11 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin