|

Wasze hity

  1. Reset
  2. Czarna wdowa
  3. Na rauszu
  4. Cruella
  5. Nomadland
  6. Co w duszy gra
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Profil: efraim

Komentarze do filmów:

Pianistka 16. lutego 2005, 16:04 efraim

jeszcze kilka zdań
No tak, nie wszystko musi sie podobac, ale jak juz się ktoś zabiera za pisanie i robi to publicznie, musi sie liczyc z odzewem. A argument że cos jest ze sztambucha pensjonarki nie jest rzeczwy. Chyb, że wiesz, gdzie jest wzorzec sztambucha. Wtedy będziemy do niego przykładac inne opinie.

Mam również świadomość, że istnieje wiele zjawisk. Znam, doświadczam, obserwuję. Rzecz w tym, że artyści pokazują w dziełach sztuki (niektórych) rozmaite aspekty.

Sztuka i rozrywka są o życiu. Nowość i pionierstwo może byc tylko jedna (nie jedyną) jakością. Sposób zestawienia istniejących i znanych elementów tez może byc ciekawy.

Swoja drogą ja sobie nie wyobrażałem akurat takiej relacji, jak pokazano w 'Pianistce'. Dopiero po filmie i dzięki niemu okazało się, że cos takiego przytrafia sie bliżej niż mógłbym sądzić.

e.

Ray 16. lutego 2005, 11:42 efraim

RAY
ta notka o filmie mnie zachecila - serio:
"NIE MA PO CO IŚĆ DO KINA CHYBA ŻE PO POPCORN
Film nie bardzo,za duzo w nim muzyki i biografii... Troche akcji sprawiło by że stał by się ciekawszy.Za dużo efektów specjalnych w stylu MATRIXA
Ray Charles"

Lubie muzyke w filmie muzycznym, psychologie w psychologicznym i sensacje w sensacyjnym. Jakie to proste wtedy, gdy sie zgadza. :))

Między słowami 16. lutego 2005, 11:27 efraim

piosenka Kurowskiej
...jak spiewala Joanna Kurowska - 'dno, serdeńko, dno' i miotanie się po ekranie. Corki Sławnych musza sie duzo uczyc. Poza Lizą Minnelli.

W stronę morza 16. lutego 2005, 11:25 efraim

ok
troche za duzo rozwiazan hollywoodzkich, ale chwilami przejmuje

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

21 lipca
16 lipca
9 lipca

Zapowiedzi

Repertuar Kin