|

Top 10

  1. Najmro. Kocha, kradnie...
  2. Wesele
  3. No Time to Die
  4. Black Widow
KEI

Kosci i rdza


Directed by: Jacques Audiard

Cinema program "Kosci i rdza" in Trójmiasto

No showtimes for movie "Kosci i rdza" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Rust and Bone
Original title: Kosci i rdza
Runtime: 120 min.
Production: Belgia, Francja , 2012
Category: drama / romance
Release Date: 8 February 2013
Distribution: UIP

Directed by: Jacques Audiard
Cast: Marion Cotillard, Matthias Schoenaerts, Bouli Lanners

ALI (Matthias Schoenaerts) zostaje sam z pięcioletnim dzieckiem. SAM (Armand Verdure) jest jego synem, ale ledwo się znają. Bezdomny, bez grosza przy duszy i pozbawiony przyjaciół, Ali znajduje schronienie u swojej siostry ANNY (Corinne Masiero) w Antibes, na południu Francji. Tam wszystko nabiera jaśniejszych barw. Ali dostaje pracę ochroniarza w nocnym klubie. Podczas jednej z awantur w klubie pomaga STEPHANIE (Marion Cotillard). Piękna i pełna rezerwy, Stéphanie wydaje się być nieosiągalna, ale Aliemu udaje się zostawić jej swój numer telefonu. Stephanie trenuje orki w Marineland. Kiedy jeden z występów kończy się tragedią, telefon w środku nocy sprawia, że ponownie się spotykają. Tym razem Stephanie przykuta jest do wózka inwalidzkiego: straciła nogi i złudzenia. Pozbawiona współczucia obecność Aliego staje się dla Stéphanie kołem ratunkowym. Pod jej wpływem także Ali przechodzi przemianę. Kobieta wraca do życia. Oboje starają się przetrwać w świecie, w którym na sprzedaż wystawia się siłę, piękno i młodość, a jedynymi wartościami, jakie nie są na sprzedaż są zaufanie, prawda, lojalność i miłość. Odwaga przejawia się tutaj w bardzo różnych formach.Average rate: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
548 votes. | Rate movie

Movie trailer: Kosci i rdza

Your comments

MW 26. February 2013, 20:44

Już go kolejny raz oglądam, NIESAMOWITY. Aktorzy oddani do granic, podziwiam, podziwiam, podziwiam i to każdego z nich, tu nie można typować. Wszystko zagrane tak, że ciarki przechodzą, emocje poszarapne, a każdy skladnik filmu perfect !!! Bardzo polecam.

Afrodyta 24. February 2013, 18:19

Przekaz był jasny dla ludzi o jasnych umysłach.

primo19 15. February 2013, 14:15

@cisza, to jaki miał jasny przekaz?

Vinga 15. February 2013, 10:23

Mam nadzieję, że Primo 19 nie napisał tego komentarza na trzeźwo. Bo jak nie docenić tak głębokiego aktorstwa, tak mocnego scenariusza targającego emocjami na wszystkie strony. NIESAMOWITY FILM. Czytałam mnóstwo opinii, że to jeden z najlepszych filmów, oraz o tym, iż szkoda, że miał tak słabą polską dystrybucję. Tak to już jest, że to co wartościowe nie potrzebuje nachalnej reklamy. Najważniejsze, że wrażliwy człowiek docenić potrafi i chodzi mi tutaj zarówno o widza jak i o ludzi z branży filmowej, gdyż film i jego twórcy zostali nominowani w bardzo wielu kategoriach a to ma ogromne znacznie.

robson02 14. February 2013, 8:53

Piękny film. Ciesze się, że pomimo złych opini zobaczyłem film, ktory okazał się świetnym obrazem życia ;-))

cisza 10. February 2013, 5:44

dziwny wpis primo19.. film ma jasny przekaz.. może obejrzyj jeszcze raz.. i zrozumiesz o czym jest.. a głowna bohaterka raczej nie wygląda na fikuśną tancerkę w cyrku, na linie, tylko jest kaleką.. słowo daję, jak czytam takie opinie, to ręce mi opadają.. bo czy tylko filmy na zasadzie "zabili go i uciekł" ma jasny przekaz?????????? To jest kino europejskie.. jest subtelne a zarazem przerażające... film piękny. Polecę go każdemu.

primo19 9. February 2013, 13:29

Dramat psychologiczny z dobrym aktorstwem, ale bardzo słabym scenariuszem. W gruncie rzeczy nie wiadomo, o czym miał być ten film. Bardzo dziwne, pozytywne zakończenie czyni z niego obraz - nomen omen - kaleki.

Add new comment Kosci i rdza

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

22 October
15 October
8 October

Coming soon

29 October
5 November
10 November
11 November
12 November
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl