trojmiasto.repertuary.pl
Film

#WSZYSTKOGRA

#WszystkoGra
Reżyseria: Agnieszka Glińska

Repertuar filmu "#WSZYSTKOGRA" w Trójmieście

Brak repertuaru dla filmu "#WSZYSTKOGRA" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu #WSZYSTKOGRA
Tytuł oryginalny: #WszystkoGra
Czas trwania: 91 min.
Produkcja: Polska , 2016
Gatunek: muzyka
Premiera: 6 maja 2016
Dystrybutor filmu: Next Film

Reżyseria: Agnieszka Glińska
Obsada: Kinga Preis, Stanisława Celińska, Eliza Rycembel

#WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości.
Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

W niezwykłej historii o miłości partnerują im Sebastian Fabijański,Antoni Pawlicki i Bartosz Żuchowski. Reżyseria Agnieszki Glińskiej i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie.

Wszystko to w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów –od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love. Nowy blask tych przebojów podkreślą najlepsi tancerze w porywających choreografiach Agustina Egurroli.


Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 47 razy. | Oceń film

Trailer filmu: #WSZYSTKOGRA

Wasze opinie

Danuta 3. czerwca 2016, 10:36

Widziałam film i była to ogromna przyjemność. Teksty znanych piosenek brzmiały inaczej, każde słowo podane ze nakomitą dykcją, chwilami czułam się tak jakbym odkrywała na nowo znaczenie słów. Znakomity.

Rycho 30. maja 2016, 10:51

Czytajac te opinie mam wrazenie, ze widzialem inny film. Nie wiem co komentuja poprzednicy, ale ten film ktory widzialem to byl na pewno "Wszystko gra". Totalne dno. W sali kinowej bylem sam. I niech tak pozostanie.

Moko 20. maja 2016, 23:00

Wszystkogra

Dorota 18. maja 2016, 23:17

Polecam, film urzeka swoją finezją pod każdym względem, piękne aranżacje piosenek, choreografia doskonała.

moli 18. maja 2016, 17:45

Lekki, przyjemny film na super wyjście do kina z przyjaciółkami:)

aga 10. maja 2016, 17:50

Naprawdę fajny film! Super aranżacje i wykonania polskich hitów sprzed lat. Polecam tym, którzy lubią kino z przymrużeniem oka.

Tytus 1. maja 2016, 21:06

Rewelacja, oczywiście nie jest to odmóżdżająca hollywoodzka produkcja, ale pogodny film, który ogląda się z dużą przyjemnością. Brawurowe wykonie Warszawy Muńka (tylko dlatego kawałka warto zobaczyć ten film) i ciekawa aranżacja Grechuty.

Dodaj nowy komentarz #WSZYSTKOGRA

Twoja opinia o filmie: