|

Wasze hity

  1. Avatar: Istota wody
  2. Duchy inisherin
  3. Kot w butach. Ostatnie...
  4. Babilon
  5. Pokusa
  6. Fenomen

Profil: AGA

Komentarze do filmów:

Obrońcy skarbów 10. marca 2014, 7:46 AGA

Film raczej dla tych co intresują się historią sztuki, a zwłaszcza grabieżą dzieł sztuki podczas i zaraz po II WŚ. Aż mi serce pękało jak Portret młodzieńca Santiego palił się wraz z innymi dziełami. Choć wieżę,że to nie prawda i kiedyś wróci do Czartoryskich. A wracając do filmu to nie jest kino z gatunki Indiany Jonsa, więc jak ktoś się na coś takiego nastawia to będzie zawiedziony. Dla mnie ew realia końca wojny były mało przekonywujące, ale historia jako taka jest bardzo ciekawa. Jak komuś podałabał się książka Z. MIłoszewskiego Bezcenny to koniecznie powinien pójści do kina:)

Tajemnica Filomeny 10. marca 2014, 7:37 AGA

Bardzo dobrze się ogląda, historia wciąga.

Jack Strong 15. lutego 2014, 9:07 AGA

Film jest świetny, napięcie budowane po mistrzowsku, rewelacyjnie oddany klimat tamtych lat, film który może być oglądany na zachodzie, produkcja niczym nie odbiega od zachodnich filmów. Może nawet przyczynić się do popularyzacji wiedzy na temat Polski. Dla mnie R.K. na podstawie tego co jest wiadomo jest bohaterem, który zapłacił jedną z największych cen ( stracił dwóch synów). Służył w wojsku, które dla mnie polskim nigdy nie było, więc nie mógł być zdrajcą Polski, był zdrajcą ZSRR co jest powodem do dumy.

Sierpień w hrabstwie Osage 15. lutego 2014, 9:01 AGA

Film dobry, mocny, ale też dość ciężki, dramat obyczajowy,żadna komedia. Dużo patologicznych relacji w rodzinie, nie jest to typowa amerykańska rodzina. Dla mnie ważny wątek to refleksja nad tym co dziedziczymy w genach po rodzicach, a co wynosimy z domu przez wychowanie. Film nie każdemu będzie się podobał.

Pod Mocnym Aniołem 30. stycznia 2014, 8:22 AGA

Smarzowski jest obecnie jednym z lepszych reżyserów, więc wiadomo, że jak się zabierze za temat to zrobi to rzetelnie. Tak też było w tym przypadku, jednak temat jest ciężki i zupełnie nie rozrywkowy. Pierwsze część momentami budzi rozbawianie - zwiastun niepotrzebnie sugeruje,że będzie komediowo. Ale całościowo to historia upadku człowieka i nawet nie można napisać,że zezwierzęcania, bo zwierzęta nie zachlewają się do upadłego. Jak czekam na kolejny film Smarzowskiego, podobno ma być o rzezi wołyńskiej, historia bardziej mnie interesuje. A po "Róży" spodziewam się ,że będzie to mocne uderzenie.

Wilk z Wall Street 16. stycznia 2014, 8:01 AGA

Film o tym jak pieniądze deprawują, 80% to wciąganie kreski, orgie, łykanie tabletek, picie i dalej dymanie, i tak w koło Macieju, chyba jednak wiek robi swoje, bo nic nowego się z tej produkcji nie dowiedziałam. Liczyłam na jakieś smaczki z życia giełdy. No i się dowiedziałam, że makler musi sobie walić konia 2 razy dziennie, bo inaczej ma za niskie ciśnienie, aby być w obiegu, Sorki za wulgaryzmy, ale wczuwam się w konwencję filmu:)

Biegnij, chłopcze, biegnij 16. stycznia 2014, 7:53 AGA

Bardzo smutny film, o chłopucu, którego mimo koszmaru wojny nie traci nadziei i woli na przetrwanie, zachwujący przy tym, jak to dziecko, dość dużą pogodę ducha. Chyba właśnie ta pogoda ducha skontarastowana z wojną powoduje to wrażenie smutku. Głownego bohatera spotyka tyle niesprawiedliwości. Film jednak nie będzie się podobał"prawdziwym" Polakom, bo mimo tego,że część społeczeństwa polskiego pomaga, to nie brakuje również antysemitów i szmalcowników. Pojawia się też dobra niemka, jako "dobra pani", któar też ratuje chłopca. Irytujące była jedynie E.Duda, która nie wiem czy jest zawodową aktorką, ale gra strasznie drewnianie, no i niesety nadal ma lekki francuski akcent, co powoduje,że raczej jest mało przkonywująca jako polska chłopka. Generalnie film,ze względu na opowiedzianą autentyczną historię jest wzruszający.

Ida 16. stycznia 2014, 7:44 AGA

obrazy są świetne, kilmat niesamowity, fabuła jest jednak dość prosta, już chyba można powiedzieć,że dość schematyczna, czegoś w pomyśle brak, jakieś oryginalności, wszystko jakby było już wiadmo, ale w sumie mimo, że film widziałam już kilka tygodni temu, to nadal go pamietam, czyli był całkiem niezły:)

Blue Jasmine 29. sierpnia 2013, 10:46 Aga

do AnnaAgata!!! Dziewczyno mi też się film nie podobał, ale nie psuj innym wyjścia do kina. Napisałaś pełne streszczenie, łacznie z istotnymi elementami, które "wychodzą" pod koniec filmu! To jest miejsce na opinie, nie na straszczenia!

Blue Jasmine 26. sierpnia 2013, 9:17 Aga

Jakoś nie podzielam zachwytu nad tym filmem. Jeste to moim zdaniem jeden ze słabszych i nudniejszych filmów Allena. Owszem Cate Blanchett gra dobrze, ale cała fabuła jest męcząca i rozwleczona. Bardzo mało w tym komedii, raczej tragedia.

World War Z 22. lipca 2013, 11:04 Aga

Dobra rozrywka, trzyma w napięciu. Efekty fenomenalne, zombie w Jerozolimie mega oraz inne spektakularne ich ataki. Kilka niedopracowań, tzn jak już ktoś słusznie zauważył, skoro w Jerozolimie mieli pięknie wszystko zaplnowane jak ochronic miasto, to trochę dziwne ,ze nikt nie monitorował tego co się za murem dzieje i zombiaki zostały zauważone dopiero jak wdarły się do środka! Dodatkowo jak jeszcze można założyć,że główny bohater musi z każdej opresji wyjść bez szwanku (tak konwencja) to jednak przeżycie katastrofy samolotu i bieganie z pocietym narządami wewnetrzynymi robi się już trochę naciągane. Że już nie wspomnę o tej żołnierce izraelskiej, która z odcięta ręką do końca walczy z zombi, jakby ją tylko coś w dłoń skaleczyło. Mimo to, niezłe kino. Szczerzcie się się zombie !!!

Lore 19. lipca 2013, 14:26 Aga

Naprawdę dobre kino. Doskonale oddaje klimat końca wojny i upadek Rzeszy. Próbuje pokazać jak to się stało,że taki kulturalny naród wybrał Hitlera na wodza i ślepo wierzył w swoją wyższość.Lora wychowana w duchu nacjolalizmu, w bogatej niemieckiej rodzinie, wraz z rodzeństem próbuje przebić się do Hamburga, do babci. Po drodze pomaga im Żyd, którego z jednej strony ma w pogardzie, a z drugiej coś go do niegoj ciągnie. Doskonałe przestawienie realiów końca wojny oraz przemiany zachodzącej w młodej bohaterce.

Mój rower 26. marca 2013, 21:09 AGA

mądry i ciepły film o przemijaniu i nie zawsze prostych relacjach z najbliższymi, aż żałuje ,że tak późno go zobaczyłam, ale na szczęście jest kino ARS i seanse za 6!

Hitchcock 26. marca 2013, 13:17 AGA

Trochę innego kina spodziewałam sie po zwiastunie - że będzie bardziej lekko i komediowo. A tu to raczej film obyczajowy i jako obyczajowy to jest taki sobie. Mam wrażenie,że Hitchcock został przedstawiony w wersji light.

Mama 2013 1. marca 2013, 18:59 AGA

fajny pomysł, fabuła wciągająca, straszyło i się bałam, czyli wszystko ok :)

Szklana pułapka 5 19. lutego 2013, 19:27 AGA

straszna kupa!

Drogówka 19. lutego 2013, 8:42 Aga

jak zawsze optymistycznie :P

Sęp 14. stycznia 2013, 17:30 AGA

film ma dobre zdjęcia, świetną muzykę, generalnie klimat jest jak należy, jednak sam scenariusz jest strasznie schematyczny, tym co nie byli nie będę psuć zabawy, ale ten motyw ani jakiś oryginalny, ani przewrotny, w połowie można się domyśleć o co chodzi, więc potem ogląda się już nudno i byle do końca... Zapowiadało się nieźle ( taka obsada - wow), no ale niesety samymi dobrymi chęciami dobrego kina się nie zrobi :/ szkoda, zmarnowana szansa...

Sinister 3. grudnia 2012, 16:53 AGA

jak oglądałam,bez żony i bez męża, ale na szczęscie nie sama, bo chyba bym ze strachu padła, naprawdę dobry horror, mroczny, niepokojacy, klimat trzyma, zaskakuje, no jest się czego bać !!!! dla tych do lubią horrory jak REC, Blair Witch Project, itp to ten klimat!

Pokłosie 10. listopada 2012, 23:38 Aga

abstrahując od kwestii jakimi prawdziwymi wydarzeniami film był inspirowany i czy jest antypolski czy też nie to film oglądało się naprawdę dobrze, akcja rozwija się jak w thrillerze, z każdą minutą atmosfera się zagęszcza, aż w końcu ma swój finał, choć scena na drzwiach jest zbyt przerysowana. mi się podobał, może dlatego ,że dopuszczam myśl ,że wśród Polaków są też bandyci i mordercy a nie tylko bohaterzy narodowi...

Pokłosie 10. listopada 2012, 23:27 Aga

abstrahując od kwestii jakimi prawdziwymi wydarzeniami film był inspirowany i czy jest antypolski czy też nie to film oglądało się naprawdę dobrze, akcja rozwija się jak w thrillerze, z każdą minutą atmosfera się zagęszcza, aż w końcu ma swój finał, choć scena na drzwiach jest zbyt przerysowana. mi się podobał, może dlatego ,że dopuszczam myśl ,że wśród Polaków są też bandyci i mordercy a nie tylko bohaterzy narodowi...

Zakochani w Rzymie 28. sierpnia 2012, 12:15 Aga Z

Niesety bardzo średni, Allena stać na więcej.

Niesamowity Spider-Man 15. sierpnia 2012, 18:21 Aga

mi się całkiem podobał, wiadomo,że jakoś muszą zrobić nową adaptacje, bo ciężko żeby początek historii S. miał być powielony po raz któryś, chyba tylko ciężkim konserwatystą sie nie podobało, bo film trzyma klasę swojego gatunku :)

Szepty 3. czerwca 2012, 12:00 AGA

to nie jest zwiastun do tego filmu!

Łowcy głów 3. czerwca 2012, 11:59 AGA

bardzo g*niany film :P
a tak serio - czegoś w tym filmie brakuje, zamysł fajny (uwielbiam takie kino), ale gdzieś w tych momentach absurdu brakuje autentyczności....

Igrzyska śmierci 2. kwietnia 2012, 8:57 AGA

Film ma spory potencjał, nie jest to typowe s-f gdzie liczą się tylk efekty ( jest ich tu nadprawdę mało), fabuła to połącznie trochę Władcy Much ( co jeteśmy w stanie zrobić aby przetrwać, gdy przestają obowiązywać jakiekolwiek zasady) i refleksje o tym jak daleko może sięgnąć rozrywka dla mas ( patrząc po dzisiejszych reality show to daleko, więc rodzi się pytanie czy następne będą Igrzyska Śmierci?) Mi się nic nie dłużyło, choc mam wrażnienei ,że niektóre wątki pewnie w książce były szczerzej opisane, a w filmie tylko wspomniane, stąd pewnien niedosyt. Dziwi mnie,że fim wzbudza,aż tak silne emocje - albo zachwyt lub znużenie. Dla mnie produkcja poprawna, ale nie nadzwyczajna.

Kobieta w czerni 18. marca 2012, 10:08 Aga

Bardzo dobry horror :) bo czym jest ten gatunek filmu? dla mnie: ma być mroczna tajmenica, atmosfera niepokoju, coś sie pojawia, coś skrzypi, straszy,ale długo nie wiadomo o co chodzi ..tak też jest i tu ! XIX w Anglia, domisko na bagnach, mieszkańcy miasteczka znają jakąś tajemnice, ale nie chcą się nią podzielić z nowo przybyłym adwokatem...ja się bałam i o to chodzi , słuchając rekacji widzów reszta też była wystraszona :) polecam, choć faktycznie można dopatrzeć się kalk z innych horrorów, ale co tam, póki straszy to jest OK :)

Róża 12. lutego 2012, 10:50 Aga

naprawdę mocne uderzenie, ten film nie chec wyjść człowiekow z głowy...

Jane Eyre 15. października 2011, 15:25 AGA

całą historię już znałam z książki i mini serialu, do pójścia do kina zachęcił mnie trailer, który sugerował,że będzie to adaptacja podchodząca pod film grozy...ale niestety nic bardziej mylnego - kilka strasznych scen zobaczycie już w zwiastunie, a reszta jest bardzo powolna, pompatyczna i przesadnie romantyczna...jak ktoś lubi takie filmy to ok, ja tylko przestrzegam - zwiastun jest mylący !!

Inkarnacja 24. września 2011, 8:59 AGA

pierwsza połowa trzyma w napięciu- jest mrocznie, niepokojąco, tajemniczo...potem jak już to i owo się wyjaśnia to trochę ..powiało bzdurą. No, ale nie ukrywajmy ciężko jest zrobić przyzwoity horror - ten jest ok:) kto lubi ten gatunek powinien być zadowolony:) trochę mi przypominał stare odcinki Archwium X ( TE BEZ KOSMITÓW :P)

Naznaczony 26. lipca 2011, 22:18 AGA

bezdennie głupi, znawcy gatunku - omijać z daleka !!!

Uwikłanie 21. lipca 2011, 10:28 AGA

bardzo dobry thriller, szybka zamiana akcji, wile wątków, najpierw jak typowy kryminał potem jak rozliczenia z historią, film do polecenia, książka jeszcze bardziej - ale uwaga dużo odstępstw od pierwowzoru !

Nic do oclenia 21. lipca 2011, 10:24 AGA

bardzo średni, część gagów trochę żenujących....

Do szpiku kości 21. lipca 2011, 10:23 AGA

Film o przesłaniu : "W USA też jest ciężko"

Moskitiera 3. czerwca 2011, 22:40 AGA

dziwny, nie bardzo dostrzegam ten absurd, spodziewałam się jednak więcej komedii,a mniej tragedii....

Rytuał 13. kwietnia 2011, 9:02 AGA

fajny klimat, piękny Rzym, egzorcyzmy na ciężarnej...ale mimo wszystko jakoś taki mało wiarygodny i przekonywujący, zdecydowanie daleko mu do np.Egzorcysty czy Egzorcyzmów Emily Rose !

Sala samobójców 16. marca 2011, 21:51 AGA

po przeczytaniu opinii poniżej postanowiłam obejrzeć, i co? i dno !!! nie podobała mi się ani trochę , nudno i przerost formy nad treścią - bardzo się zmęczyłam i nikomu nie polecam !!!


yossarian - co do wolności słowa to się zgadzam, już o tym pisałam,że miedzy innymi dzięki tym ludziom mamy w ogóle możliwość rozmowy, ale mam też prawo być zniesmaczona ,że "nic mnie nie obchodzi historia sprzed 30 lat"/patrz 40/ dziś bierze się z wczoraj, ale ok.jakoś dzieła filmowego Ci nie pasuje - wolno Ci :)


no tak, wg. niektórych strzelanie do ludzi jak do kaczek to faktycznie bardzo uproszczona wersja historii, w niektórych sprawach jest tylko czarne albo białe , nie ma szarego , a Drogi yossarian wykazuje się typowym relatywizmem moralnym, ale cieszę się,że większość użytkowników też jest zbulwersowana jego opinią :) nie zapominajmy ,że między innymi to dzięki grudniowi 70 w ogóle mamy prawo sobie o tym podyskutować ! filmy mocny i potrzebny !!!!

Prawdziwe męstwo 17. lutego 2011, 9:17 AGA

ogląda się dobrze, ale jest jednak słabszy od innych filmów braci Coen - nie dorównuje "Fargo" czy "To nie jest kraj dla starych ludzi"...

Jak zostać królem 2. lutego 2011, 19:46 AGA

podobał mi się :)

Turysta 2010 27. stycznia 2011, 8:49 AGA

jako rozrywka to może być - ładni aktorzy, akcja z gatunku zabili go i uciekła, fajna sceneria, trochę śmiesznych scen - lekki i przyjemny :)

Czarny Łabędź 27. stycznia 2011, 8:43 AGA

zdecydowanie jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałam - nie banalny, mroczny, o psychice pewnej baletnicy i jej urojeniach - nie rozrywka , ale mocne kino , trochę grozy, w większości to raczej dramat - do plecenia !!


piękna baśni i piękna ekranizacja - zdecydowanie TAK :):):)!!!!

Zaplątani 27. grudnia 2010, 10:53 AGA

bardzo, bardzo zabawny :) koń Maximus jest rewelacyjny :D a i reszta bohaterów bardzo zabawna - banda rzezimieszków w karczmie - BOMBA - POLECAM!!! - dla tych co lubią się śmiać :D

Była sobie dziewczyna 27. grudnia 2010, 10:48 AGA

dla mnie jakiś przeciętny...powiedziałabym,że nawet bardzo przewidywalny , ta historia tak musiała się skończyć....może tylko ciekawe było ujecie, jak to jeszcze z początkiem lat 60-tych nie ważne było wykształcenie dla kobiety, a pozycja i bezpieczeństwo jaki mógł dać jej tylko mąż- ale o tym też przecież wiemy....letnio...

Pogrzebany 9. grudnia 2010, 9:58 AGA

całkiem dobry kawałek kina - porządny thriller... jeden aktor , jedna trumna, komórka i i tak się ogląda w skupieniu - wyjdzie z tego cały czy nie???

Tak to się teraz robi 23. sierpnia 2010, 8:23 AGA

powiem tak,- ogląda się ok, ale nie jest to jakaś nadzwyczajna produkcja, trochę śmiesznych scen, trochę do refleksji, czyli jak to z tymi lepszymi komediami romantycznymi bywa - można, nie trzeba, teraz w kinach i tak nic specjalnego nie grają....jedynie aniston nie lubię, bo to aktorka jednej roli i już zawsze będzie rachel - mogli by jej fryzurę przynajmniej trochę zmienić, bo jak rozumiem gry aktorskiej się nie da :/ !

Różyczka 20. sierpnia 2010, 9:12 AGA

dobrze się ogląda, wątek miłosny na tle historii zawsze się dobrze prezentuje , pod koniec trochę za dużo romansidła i teatralności, w końcu wiem ,że ta historia inaczej się zakończyła ( bardziej prozaicznie - chorobą i walką o spadek )....


takie sobie , czasem śmieszne, czasem trochę nudnawe ( przewidywalne jak większość komedii romantycznych ) nie polecam , nie odradzam ...

Tatarak 19. sierpnia 2010, 8:31 AGA

piękny i wzruszający ....

Shrek Forever 26. lipca 2010, 8:20 AGA

kocham Osła !!!!!

Koszmar z ulicy Wiązów 26. lipca 2010, 8:19 AGA

bardzo słabe, szkoda czasu....

Seks w wielkim mieście 2 8. lipca 2010, 7:59 AGA

serial świetny, 1 bardzo kiepska, 2 nudnawa - przykład na to,ze serial w kinie się nie sprawdza :/

Istota 2. lipca 2010, 15:39 AGA

oj, dawno tak durnego filmu nie widziałam !!! w sumie to się uśmiałam-ale to był w sumie śmiech przez łzy - w kilka absurdalnych scen do dziś nie mogę uwierzyc :P:P:P

Wyspa tajemnic 23. kwietnia 2010, 8:39 AGA

dobry kawałek filmu grozy - zakończenie znałam, bo już wcześniej książkę czytałam, znajomi twierdzą ,że był dla nich zaskoczeniem ! zaraz się człowiek zastanawia : " A może moje życie to też tylko iluzja mojego chorego umysły ?? ":P

Co nas kręci, co nas podnieca 23. kwietnia 2010, 8:35 AGA

bardzo lekka komedyjka , zwłaszcza n środowe wieczory - gdy masz 2 bilety w cenie jednego :) takie na odprężenie w meczącym tygodniu :) zabawne:)

To skomplikowane 6. marca 2010, 8:54 AGA

bardzo dobry film w swoim gatunku- dramat i komedia jednocześnie - ja takie lubię najbardziej, może bardziej dla pań, ale Pan z którym byłam też się śmiał i mu się podobało....polecam, pieniądze nie pójdą w błoto !:)

Autor widmo 25. lutego 2010, 8:59 AGA

tak wygląda dobre kino sensacyjne ze sporym zapleczem porządnej psychologii !!!

Kołysanka 18. lutego 2010, 8:37 AGA

bardzo przyjemna rodzina wampirów,boryka się ze swoimi problemami, no a co za tym idzie problemy ma ludność okolicznych wiosek... bardzo zabawne- wspaniała stylizacja, świetne kostiumy,świetny nastrój, świetne dialogi...horror na wesoło, coś na kształt : Nieustraszonych pogromców wampirów: Polańskiego - tylko nie Rumunia, a nasze swojskie Mazury....rozrywka na dobrym poziomie :):):)

Dziewięć 11. lutego 2010, 10:03 AGA

bardzo mi się podobał, fajna fabuła,świetne zdjęcia i kostiumy, dobra muzyka, najlepsze aktorki - , Marion Cotillard jak zawsze boska,Kate Hudson jako tancerka na wybiegu lub choćby( choć nie aktorka) Fargie ( bardzo sexy)!!! dobry musical no dobre 2 godziny rozrywki :):)

Randka w ciemno 5. lutego 2010, 14:46 AGA

już sam zwiastun jest dość mocno żenujący :/ zastanawiam się, czy aby na pewno chcę oglądać resztę ? czekam na opinie innych :)

Wszystko co kocham 4. lutego 2010, 10:21 AGA

film ok, ale bez szaleństwa - troszkę nudnawy, bohaterowie mało wyraziści, coś się dzieję, ale jakoś brak myśli przewodniej, o ponurych czasach, ale pokazane przez ( trochę za bardzo) różowe okulary, scena na plaży raczej taka średnia ( nie z tych, co to człowiek marzy,żeby mu się też tak przydarzyło ) chyba za poprawnie - za poprawnie o młodzieży, za poprawnie o muzyce ( której jest tam zdecydowanie za mało), i przede wszystkim za poprawnie o stanie wojennym..film jak dla mnie letni - brak mi prawdziwych emocji !!! a jak w kinie nie ma emocji to nie jest dobrze !!!

Parnassus 24. stycznia 2010, 8:53 AGA

nie lubię konwencji baśniowych - ale ta jest nad wyraz udana ,- śmiesznie i mądrze jednocześnie - czyli tak jak lubię - zdecydowanie ok :)

Avatar 3D 6. stycznia 2010, 22:26 AGA

STRASZNIE ZŁY film!!!!!! jeden z gorszych jakie widziałam od dłuższego czasu....przede wszystkim nudny , nudny, nudny i jeszcze raz nudny, do tego głupi i przewidywalny, zmęczyłam się starsznie:/ niech mi ktoś odda 3 h życia!! dialogi pisane dla 12 latków lub idiotów, koszmar, kompletnie nie mogę zrozumieć czemu się to ludziom podoba ? :/...

Avatar 3D 6. stycznia 2010, 22:25 AGA

STRASZNIE ZŁY film!!!!!! jeden z gorszych jakie widziałam od dłuższego czasu....przede wszystkim nudny , nudny, nudny i jeszcze raz nudny, do tego głupi i przewidywalny, zmęczyłam się starsznie:/ niech mi ktoś odda 3 h życia!! dialogi pisane dla 12 latków lub idiotów, koszmar, kompletnie nie mogę zrozumieć czemu się to ludziom podoba ? :/...

Wrota do piekieł 4. stycznia 2010, 13:38 AGA

może nie jest to dzieło roku,ale ogląda się całkiem fajnie, film ku pokrzepieniu wszystkich pracujących w usługach - taka staruszka to jest dopiero ciężki klient :P, bardzo przyjemy kotek ( szkoda że tak skończył) oraz sympatyczna koza ( wyszła ze sprawy bez szwanku :)) film dla miłośników gatunku - należę do takich :D, więc nie odradzam, ale domyślam się ,że są i tacy którym się będzie bardzo nie podobał....

Dom zły 17. grudnia 2009, 10:54 AGA

naprawdę dobre kino - mocne - dramat przeplatany czarnym humorem - dużo wątków, dużo charakterów, dużo tła społecznego końca komuny, gdzieś na polskiej prowincji - bardzo, bardzo polecam - po tym i po "Rewersie" zaczynam wierzyć w polską kinematografię !

Paranormal Activity 26. listopada 2009, 11:19 AGA

bardzo się zawiodłam na tym filmie, miało być strasznie a było nudno, jeden z niewielu filmów gdzie zabieg - czego nie widzisz jest naprawdę przerażające nie powiódł się :/ jeden wątek, bez rozwinięcia- coś stuka, trzaska drzwiami, zapala światło w nocy - bohaterowie jak już sobie zdają sprawę ,że coś jest nie w porządku działają kompletnie bez sensu- eeehhh , nudny, nudy, nudy.....

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

27 stycznia
20 stycznia
13 stycznia

Zapowiedzi

3 lutego
10 lutego
17 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin